پلی موبیل از آن برندهایی است که اگر فقط یک بار بازی با آن را تجربه کرده باشید، لذت آن همیشه در ذهن شما با قی مانده است این موضوع را کسانی که با اسباب بازی های پلی موبیل بازی کرده اند تصدیق می کنند. مهم نیست که سن شما کم باشد یا زیاد، حتی پدر و مادرهایی که برای همراهی با کودکشان و کمک به او، قطعات اسباب بازی ها را کنار هم می چینند، خودشان هم از این کار لذت می برند. آدمک های پلی موبیل با شخصیت های خاص و منحصر بفرد شان سوژه بسیاری از مجموعه دارها برای جمع آوری و عکاسی شده است.

اما شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که دلیل این اقبال عمومی به سمت این اسباب بازی چیست و این محصولات چه ویژگی دارند که ورای سن و سال همه را تا این اندازه درگیر خود می کنند.

پاسخ این سوال چیزی نیست جز طراحی منحصر به فرد اسباب بازی ها بر پایه اصول علمی و روش ساخت خاص شرکت پلی موبیل در تولید محصولات. در پس این اسباب بازی ها، مجموعه ای عظیم از متخصصان و پزشک های روانشناس کودک که بالغ بر 90 نفر هستند، در واحد طراحی و تحقیقات شرکت پلی موبیل، کار طراحی اسباب بازی ها را انجام می دهند. تمامی طرح ها به نحوی انجام شده که خلاقیت و تخیل کودکان به طرز چشمگیری افزایش یابد. شخصیت هایی طراحی شدهکه کودکان خود را در آن نقش قرار می دهند و دنیای ذهنی و خیالی خود را بوسیله آن به واقعیت تبدیل می کنند. همچنین بوسیله این اسباب بازی ها کوکاکن بسیاری از مهارتها را بدوم کوچکترین آموزشی و تنها از طریق بازی یاد می گیرند.

تمام مواد استفاده شده برای ساخت اسباب بازی ها از اروپا تأمین می شود و هیچ ماده و قطعه ای از خارج از اتحادیه اروپا در آن به کار نرفته است. به علاوه هیچ گونه پوشش رنگی روی اسباب بازی ها وجود ندارد تا در حین بازی به دست کودک بچسبد و یا از طریق دهان خورده شود. اسباب بازی ها در یک پروسه کاملاً هوشمند و از مواد فوق العاده با کیفیت و بی ضرر برای کودک تولید می شوند. پس از اتمام پروسه ساخت، اسباب بازی ها در آزمایشگاه های پیشرفته پلی موبیل مورد آزمایش های دقیق قرار می گیرند تا کارشناسان از کیفیت آنها مطمئن شوند.

اگر علاقه دارید تا با پروسه ساخت این اسباب بازی ها آشنا شوید حتما فیلم زیر را تماشا کنید.